Jauno Līderu vidusskola

Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei tiek organizēts projekts – Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss ”Mana zeme skaistā”, kura mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, tāpēc aicinām skolēnus iesaistīties šajā projektā, padarot Latvijas svētkus vēl  skaistākus un  ienest svētku sajūtu savā skolā!

Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1-12.klasei, kuri tiek iesaistīti radošās aktivitātēs, fotografējot Latviju. Projekta mājas lapā www.manazemeskaista.lv, katrs skolēns varēs ievietot savu attēlu, kurā tos varēs aplūkot un par tiem nobalsot lapas apmeklētāji. Labāko darbu autori saņems apbalvojumus, un viņu radītie attēli tiks izgatavoti kā foto gleznas. Izgatavotās foto gleznas tiks nogādātas skolās un izvietotas skolas telpās.

No šī gada marta līdz maija beigām norisināsies konkursa darbu iesniegšana un balsošana projekta mājas lapā. Attēlus, kurus šī gada rudenī izgatavos kā foto gleznas, pirms nonākšanas skolās, tiks izrādītas plašākai sabiedrībai izstādēs. Pēc izstāžu īstenošanas, darbi nonāks skolās, lai padarītu skaistākas mācību iestāžu telpas un priecētu skolēnus, darbiniekus un skolas viesus.

Tā kā foto gleznas izgatavos par projekta līdzekļiem un nonāks skolās kā dāvinājums, skolām nav jāiegulda savi līdzekļi projekta īstenošanā. Līgatnes novada vidusskolai par projekta līdzekļiem plānots izgatavot 20 foto gleznas par kopējo summu 600 eur.

Piedalamies?!!!

Konkursa nolikums, kurš jāizlasa 🙂

Foto no visitligatne.lv