Jauno Līderu vidusskola

2017./2018.mācību gads beidzies! Tradicionāli ar svinīgu pasākumu skolas pagalmā un mācībās čaklāko skolēnu apbalvošanu, ar zīmējumiem uz asfalta un skolas saimniecīšu sarūpētiem našķiem. Lai piedzīvojumiem bagāta vasara!

“Zelta liecības” ar vērtējumiem 8, 9 un 10 saņēma 1.a klases skolniece Solvita Taratutina; 2.a klases skolēni Elizabete Krūmiņa, Madara Logina un Rūdolfs Melnis; 3.a klases skolēni Laura Ramāne, Krists Grava un Rihards Kudrjavcevs; 6.klases skolniece Patrīcija Nora Blūmentāle.

“Sudraba liecības” ar vērtējumiem 7, 8, 9 un 10 saņēma Laura Robežniece un Reinis Meļņiks (1.a klase), Evelīna Gulbe, Anna Vikmane un Harijs Bērtiņš (2.a klase), Lindsija Barinova (2.b klase), Anna Paula Indāne, Kārlis Okonovs, Elīza Puriņa, Patrīcija Skrupska un Marko Martins Gailītis (3.a klase), Jānis Vladimirovs (3.b klase), Emīls Nils Grava, Viestards Klints, Paula Nikola Mellīte un Artūrs Roms (4.a klase), Anete Tralle (5.a klase), Sabīne Bērziņa, Anna Roma, Estera Serkova, Karīna Vidiņa un Sanija Poceviča (6.klase), Valters Vasiļjevs (8.klase) un Melisa Kronberga (11.klase).

Vislielākā izaugsme mācību rezultātos šajā mācību gadā bijusi 5.a klases skolniekiem Kristapam Ķinnem un Aleksandram Cimbalam, 7.a klases skolniekam Denisam Mihļenovam, 10.klases skolniekam Ritvaram Ziltekam, 11.klases skolēniem Hannai Lagonei un Klāvam Zicmanim.