Jauno Līderu vidusskola

Septembris jau vairāk nekā 50 gadus Latvijā ir dzejas mēnesis, jo tieši šajā laikā tiek svinēta dzejnieka Raiņa dzimšanas diena un gan Rīgā, gan visā Latvijā notiek Dzejas dienas.

Dzejas diena norisinājās arī Līgatnes novada vidusskolā ar dzejošanu, muzicēšanu un dzejas tēlu radīšanu mākslas darbos – dzejas gleznās. Radošajās darbnīcās tika meklēti cipari un krāsas dzejā, izdzīvotas gadalaiku maiņas un dabas norises, bet vecāko klašu skolēni centās rast dzejā visus ūdens agregātstāvokļus.

Pēc vairāku stundu enerģiska darba, saules lutināti un dienvidvēja liegās žūžošanas glāstīti, visi varējām baudīt sava darba augļus dzejas, mūzikas un mākslas pēcpusdienā skolas estrādē. Par lielisku skanējumu rūpējās skolotāja Dace Zariņa, dziesmas izdziedāt iedrošināja mūzikas skolotāja Marika Slotina-Brante, par māksliniecisko noformējumu rūpējās mākslas skolotāja Justīne Šteina.

Paldies visiem skolotājiem par radošām idejām, par drosmi realizēt audzēkņu ieceres! Paldies skolēniem par degsmi, enerģiju un radošumu!

Materiālu sagatavoja Evija Veide, latviešu valodas un literatūras skolotāja

Plašāka fotogalerija šeit!