Jauno Līderu vidusskola

Ar šādu moto Līgatnes novada vidusskolas skolēni pavadīs visu mācību gadu. Septembra otrā nedēļa skolā bija ļoti aktīva. Jau ceturto gadu pēc kārtas piedalāmies Eiropas sporta nedēļā. Skolēni ļoti aktīvi darbojās dažādās sporta aktivitātēs starpbrīžos, bet nedēļas nogalē bija organizēta Sporta diena.

Sporta dienā bērniem tika piedāvātas dažādas aizraujošas un jautras stafetes, bet noslēgumā visas klases varēja pārbaudīt savus spēkus virves vilkšanā. Šo pasākumu palīdzēja organizēt un vadīt 10. – 12.klases jaunieši.

Sporta nedēļas ietvaros sestdien, 29.septembrī, Līgatnē otro reizi notika taku skrējiens „Stirnu buks”.  Arī mūsu skolēni kopā ar pedagogiem un vecākiem izveidoja savu komandu. Ja pirms gada startējām 20 cilvēki, tad šogad jau bijām 51 un skrējām kopā ar vairāk kā 4000 dalībniekiem. „Stirnu buka” organizatori deva mums fantastisku iespēju izbaudīt šo jauko pasākumu, kurā piedalījāmies distancēs „Vāvere” (5,3km) un „Susuri” (1km), kā arī ļoti interesanti pavadījām laiku.

Uzreiz pēc Stirnu buka – 2.oktobrī –  skolēni piedalījās Rudens krosā, kurš notika Cēsu pils parkā. Sacenšoties ar citām skolām, mūsu skolas skolēni parādīja ļoti labus rezultātus. Viņiem trūka tikai 1- 5sekundes līdz III vietai, bet viņi zina – tikai mēģinot var sasniegt to, ko vēlies!

16.oktobrī 4.-5.klases skolēni piedalīsies „Tautas bumbas” sacensībās. Novēlu izturību un veiksmi!

Mēs lepojamies ar saviem sportistiem un vēlam daudz panākumu. Vēlamies katru Līgatnes novada iedzīvotāju aicināt veidot un izbaudīt veselīgu, aktīvu un panākumiem bagātu dzīvesveidu.

Sporta skolotāja Beāte Kobilinska.