Jauno Līderu vidusskola

11.aprīlī Priekuļu tehnikumā notika karjeras konkurss “Naudas koks 2019” ar devīzi  “Amatam ir zelta pamats”.
Mūsu skolu pārstāvēja 9.klases komanda “Elastīgie krabji” (K.Vinķelis, A.Stumburs, V.Vasiļjevs un P.A.Niejgoda).
Konkursa mērķis ir radīt priekšstatu par Priekuļu tehnikumu un tā piedāvātajām profesijām, dot iespēju dalībniekiem atklāt savas stiprās un vājās puses, attīstīt prasmi darboties komandā.
Komandām bija jāveic uzdevumi saistībā ar dažādām profesijām; automehāniķis, klientu apkalpošanas speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, datorsistēmu tehniķis un programmēšanas tehniķis, lauku īpašumu apsaimniekotājs, būvtehniķis.
Dalībniekiem bija jānosaka koki un krūmi pēc tikko izplaukušajām lapām, jāatpazīst graudi, jānosauc garšvielas, jāprot aprēķināt, cik sver govs, jāveic mērījumi. Pats interesantākais, ka bija jābrauc ar traktoru, jāsaliek dators.
Vislabākos rezultātus mūsu komanda uzrādīja sportiskajās aktivitātēs, iegūstot 2.vietu.

Karjeras konsultante Ilga Gablika.