Jauno Līderu vidusskola

Kampaņas “Spēks pateikt NĒ!” komanda viesojās mūsu skolā, lai ar jauniešiem sarunātos par atkarību izraisošajām vielām un motivētu viņus izvēlēties veselīgas nodarbes un hobijus.

Kampaņas „Spēks pateikt NĒ!” komanda dodas izbraucienos uz Latvijas reģionu skolām, lai ar jauniešiem sarunātos par atkarību izraisošajām vielām un motivētu viņus izvēlēties veselīgas nodarbes un hobijus.

„Spēks pateikt NĒ!” komanda – ārste, narkoloģe Maija Jēkabsone un kampaņas vēstneši – pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems un modes mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis ar  jauniešiem runāja par veselībai kaitīgu atkarību veidošanos un veselīgām alternatīvām smēķēšanai. Skolēniem bija iespēja sarunāties par atkarībām un piedalīties aktivitātēs ar vērtīgām balvām savu hobiju un interešu attīstībai.

Skolēniem tikšanās laikā pastāstīja par ieradumu spēku un veidiem, kā nevēlamos ieradumus mainīt un pieņemt lēmumus, kas nekaitē veselībai.

Kampaņas „Spēks pateikt NĒ!” mērķis ir samazināt tabakas izstrādājumu un alkohola popularitāti un lietošanu jauniešu vidū un sabiedrībā kopumā. Kampaņa tiek īstenota ESF 9.2.4.1. pasākuma „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” ietvaros. Aktuālā informācija par kampaņu atrodama vietnē www.ESparveselibu.lv.