Jauno Līderu vidusskola

Šis pavasaris ir izaicinošs mācību procesa metodēm! Tagad tikai atklājas skolotāju un skolēnu savstarpējā mijiedarbība izdomas bagātībā! Kurš kuru! 🙂

Šeit tapis mājturības un mūzikas stundu kopprojekts mūzikas instrumentu gatavošanā. Kā stāsta skolotāji, darbiņi bija izcili un priecēja katrs iesūtītais darbs!

Šajos piespiedu mājas apstākļos bija jāsvin arī Lieldienas. Skolēniem bija uzdevums gan izveidot Lieldienu dekorus, gan ar vecākiem kopā krāsot oliņas. Izpausmes bija daudz un dažādas, katra ģimene bija darbā ieguldījusi lielu mīlestību, līdz ar to skolotājiem netrūka Lieldienu apsveikumi un novēlējumi.

2. un 3. klases skolēniem bija arī jānodemonstrē sava izdoma un spējas, taisot ēdienu, kurā dalību ņem arī oliņa. Un tā tapa salāti, kēksiņi, pankūkās, kūkas un vienkārši – ceptas oliņas!

Kas ir mācību process, ja to neapliecina reāls, sadzīvisks darbs! Pirmā klase uz to bija īpaši naska, palīdzot vecākiem gan dārzā, gan mājās! Labie darbiņi tika arī laicīgi plānoti!

Paralēli sadzīviskajiem darbiem jāpavingrina arī rokraksti, jāattīsta radošās prasmes, līdz ar to 2.klases skolēni priecēja skolotāju ar ļoti glītiem un skaistiem darbiņiem par dažādām tautībām, kas bērniem pēc skolotājas mudinājuma bija izraisījusi interesi. Te darbiņi par japāņiem un čigāniem:

bet te citu reizi top glīti uzrakstīta salātu recepte:

Dabaszinībās 2.klase padalījās ar skolotāju iespaidos par to, kā ir izaugušas pašu sasētās sēkliņas. Apskatiet arī Jūs:

Aprīlī 1. un 4. klases skolēni  vizuālās mākslas stundās tika aicināti no dažādiem dabas materiāliem pagatavot pavasara  dekoru. Skolēni bija ļoti radoši, jo darbi tapa gan mežmalā, gan pagalmā, gan iekštelpās. Tika izmantoti čiekuri, zariņi, sūnas, ķērpji, pavasara ziediņi, akmentiņi. Galerija ar bērnu darbiņiem ievietota šeit.
Paldies visiem bērniem, viņu māmiņām un tētiņiem, omītēm un opīšiem par atbalstu mācību darbā, par iedrošināšanu un mudināšanu paveikt darbiņus visus laicīgi un galvenais – rūpīgi un ar lielu atbildības sajūtu!
Te bija maza daļiņa sākumskolas skolēnu darbiņi! Nākošreiz neliels ieskats tajā, ko sadarījuši pamatskolēni!