Jauno Līderu vidusskola
     Atbalstot Eiropas sporta nedēļu, Jauno Līderu vidusskolas 1. klase 9. oktobrī devās iepazīt Līgatni. Pārgājiena galamērķis bija Cepurkalns. Noklausījušies teiku par Cepurkalna rašanos un veicot dažādus uzdevumus mežā, pirmklasnieki noslēpumaino kalnu atrada un tā virsotni “iekaroja” skriešus. Mājupceļā Pavāru mājas laipnais saimnieks izrādīja bērniem Dabas vērotāju dārza piedāvātās iespējas.
2.klases skolēniem bija jāveic šķēršļiem bagāts maršruts gar Līgatnes upītes labo krastu, vienlaicīgi izpildot darba lapas par augiem rudenī. Pārgājienā gūtās zināšanas tiks izmantotas dabaszinību un latviešu valodas stundās.
3. klases skolēni pieveica daļu no “Mežonīgās takas”, kur Līgatnes upītes krastā bija jāpārvar dabas liktie šķēršļi- kritušie koki, dubļi, pauguri, brikšņi. Bērni varēja papriecāties arī par skaistajām dabas ainavām, kas pavērās no Pilskalna.

4.klase divarpus stundās nosoļoja 9,5km – apskatot Mežonīgo taku gar Līgatnes upītes krastu un izpētot smilšakmens iežus un avotu darbību, uzkāpjot Cepurkalnā, izložņājot Remdenkalna alas. Paši ceturtie teica: “Kaut pastaiga būtu bijusi garāka un tādā varētu doties katru dienu!” Ir tik jauki kopā būt, ne tikai skolas solos sēžot!

Vairāk foto – galerijā. Paldies skolotājām Ilzei Treifeldei, Dacei Zariņai, Daigai Meisterei, Lienei Pīlēģei par bildēm!