Jauno Līderu vidusskola

Šī mācību gada 1.semestris noslēdzies! Katrs mēs esam citādāks, katram citādāk izpaužas spējas un prasmes, lai šo izaicinājumu – attālināto mācību procesu – pieņemtu, jo kādam šajā periodā ir gājis ļoti labi, bet kādam citam šis laiks ir bijis gluži pretējs – ļoti grūts, kaut gan to no dažādām pusēm centāmies atvieglot ar dažādām sadarbības metodēm. Noteikti tie vēl ir izaicinājumi, labāka risinājuma meklējumi, ko arī turpmākajā darba procesā īstenosim, iesaistoties skolas kolektīvam, vecākiem un skolēniem. Noteikti uz svētkiem gribas pateikt paldies visiem mūsu skolēniem, viņu vecākiem, skolas kolektīvam par spēka vārdiem, par ieteikumiem, par vēstulēm – tas viss mūs tikai spēcina! Noteikti esam par savstarpējo sadarbību un uzticību viens otram!

Šogad Zelta liecības par 2020./2021.m.g. 1.semestri saņēma 24, bet Sudraba liecības – 20 skolēni. 7 skolēni ieguva Atzinības rakstus par pozitīvu sekmju dinamiku, salīdzinot ar iepriekšējo semestri, ja vidējā atzīme ir par 0,3 ballēm augstāka.

Zelta liecību (semestra vērtējumos 8 balles un vairāk), Atzinības rakstu, skolas personalizētu pusdienu kastīti un pierakstu kladi saņēma:

1.klasē Alīna Barinova, Elvita Circene, Justīne Gradovska, Anete Gulbe, Nika Nikola Kobilinska, Hugo Korņejevs, Rūta Melne, Igors Meļņiks, Anna Stumbure, Kristaps Zilgalvis; 2.klasē Melānija Gulbe, Ralfs Līckrastiņš, Rūta Okonova; 3.klasē Kristaps Stauvers; 5.klasē Evelīna Gulbe, Elizabete Krūmiņa, Nikola Ķezbere, Madara Logina, Rūdolfs Melnis, Anna Vikmane; 6.klasē Kristiāna Eglīte; 7.klasē Megija Nikola Barovska, Samanta Budreviča, Emīls Nils Grava.

Sudraba liecību (semestra vērtējumos 7 balles un vairāk), Atzinības rakstu, skolas personalizētu pusdienu kastīti saņēma:

1.klasē Artūrs Kudrjavcevs, Marta Vikmane; 2.klasē Māris Eberliņš, Teodors Kalniņš, Annija Līckrastiņa, Marija Zeitmane; 3.klasē Julianna Keita Sirbu; 4.klasē Solvita Taratutina; 5.klasē Lindsija Barinova; 6.klasē Krists Grava, Anna Paula Indāne, Rihards Kudrjavcevs, Kārlis Okonovs, Laura Ramāne, Jānis Vladimirovs; 7.klasē Evita Bullīte, Kristiāna Vasiļjeva; 9.klasē Sabīne Bērziņa, Sanija Poceviča, Karīna Vidiņa.

Atzinības rakstu par pozitīvu sekmju dinamiku un pierakstu kladi saņēma:

3.klasē Keita Ķinne; 7.klasē Megija Nikola Barovska, Evita Bullīte; 8.klasē Kristiāns Nils Ekerts; 9.klasē Kristofers Ķibilds, Emīls Pīlēģis; 12.klasē Dāvis Zelčs.

Noteikti saglabāt visiem šos rādītājus, uzlabot tos un gaidām arī citus skolēnus šajā pulciņā! Sekmju dinamika ir noteikti pa spēkam visiem!

P.S. Neliela piezīme par pusdienu kastīti – tās aiztaisāmais “knibulis” domāts arī kā mobilā telefona turētājs. Skatīt bildē un parādīt draugam!