Jauno Līderu vidusskola

Nedēļa aizsākās ar dokumentālā sfilmas “Neiespējamais ir iespējams” noskatīšanos. Kino kā stāsts par  latviešu sportistu un dēkaini, aizrautīgu piedzīvojumu meklētāju Raimondu Dombrovski. Pats interesantākais sekoja pēc tam – tiešsaites tikšanās ar galveno filmas varoni, cilvēku, kurš mums parādīja un pierādīja, ka dzīvē nav mērķu, kurus nevarētu sasniegt. Paldies Raimondam Dombrovskim par iedvesmojošo stāstu, kas īpaši noderīgs šajā laikā, kad mēdzam pazaudēt mērķi, kurp ejam.

Nākamās dienas (otrdienas) rīts atausa ar svelmainu salu, kad bija vēlme dienu vairāk pavadīt siltās telpās pie karstas tējas. Bet, Raimonda Dombrovska stāsta iedvesmoti, gatavojāmies mesties āra aktivitātēs – viena klases daļa devāmies pārgājienā uz Ķūķu klintīm (kopējais noietais posms 19,1 km), otra klases daļa ļāvāmies skolotājas Beātes izvēlētajām aktivitātēm.

Trešdienas rīts nesa atkal pārsteigumus  – puteni un bieza sniega segu, kādēļ maršruts pārgājienam tika mainīts – devāmies uz Gūdu iezi (kopējais noietais posms 15,4 km).

Vairāk par sāpošiem muskuļiem, nosalušiem pirkstiem, slapjām un noberztām pēdām atmiņās paliks atkalsatikšanās prieks ar klasesbiedriem un audzinātāju, kopābūšanas sajūta, ugunskura kuršana un desiņu cepšana ziemīgā dienā, kam pāri smiekli, joki un jautrība. Šīs dienasn kalpos kā mazs dopings turpmākajam posmam, kas vēl priekšā. Paldies skolotājiem un skolas darbiniekiem par organizāciju un iespēju satikties.

7.klases skolēni un audzinātāja Evija