Jauno Līderu vidusskola

Latvijā novembra mēnesis tradicionāli tiek uzskatīts par patriotu mēnesi. 11. novembrī mēs atceramies un pieminam savus karavīrus, kuri ir krituši Brīvības cīņās, savukārt 18. novembrī svinam Latvijas valsts dibināšanu. Ir daudz un dažādas formas šo svētku svinēšanai, tomēr pandēmijas apstākļos aizvien populārāka kļūst svētku svinēšana brīvā dabā, esot kopā ar tuvākajiem cilvēkiem.

Šogad Līgatnes Sporta centrs aicināja novembra mēnesī doties pārgājienā pa Līgatnes mežu – izstaigāt Latvijas kontūru. 5. klases skolēni kopā ar audzinātāju atsaucās šim uzaicinājumam un 23. novembrī kopā ar Līgatnes Sporta centra vadītāju un mūsu vidusskolas sporta skolotāju Agri Peipiņu izstaigāja Latvijas kontūru Līgatnes mežā. Skolēni savu veikumu fiksēja mobilo lietotņu fiziskās aktivitātes programmās, lai pārgājiena noslēgumā paši ieraudzītu savu paveikto maršrutu Latvijas kontūras formā. Pārgājiens no tā dalībniekiem prasīja ne tikai fizisko izturību, bet arī emocionālu saņemšanos noiet visu maršrutu. Tomēr gala rezultātā par paveikto tika izbaudīts prieks un gandarījums.

Paldies Līgatnes Sporta centra vadītājam Agrim par līdzdarbošanos un sporta skolotājai Maijai par pārgājiena novērtēšanu sporta stundās!

Klases audzinātāja Gundega Pētersone