Jauno Līderu vidusskola

Šodien, 28.novembrī mūsu skolas komanda 5 cilvēku sastāvā devās uz Portugāles ZR pilsētu Bragu, lai piedalītos projekta “The Power of Wisdom” mobilitātē, ko atbalsta Erasmus+ programma. Pirms diviem gadiem mūsu skolā viesojās dalībvalstu skolu pārstāvji – skolotāji no Lietuvas, Grieķijas, Portugāles un Itālijas, lai vienotos par kopā paveicamajām aktivitātēm. Pēc tam sekoja globālā pandēmija… Šajā divu gadu laikā notika viena virtuālā tikšanās, kuras laikā skolēni iepazīstināja sadarbības partnerus ar savām izglītības iestādēm.Un nu ir pienākusi ļoti sen gaidītā šodiena, kad kopējā projektā iesaistīto skolotāju WhatsApp grupā no visām iesaistītajām valstīm “lec” priecīgās ziņas par izlidošanām, par satikšanās prieku! Jau šovakar Porto lidostu sasniegs arī Endijs, Emīls Rūdis, Aleksejs, skolotājas Aija un Liene! Lai jauka piezemēšanās! Un sekojam līdzi viņu aktivitātēm Portugālē! Attēlā lidojumu starpbrīdis Frankfurtes lidostā.