Jauno Līderu vidusskola

Ir pagājuši tikai daži mēneši kopš mūsu skolas delegācija atgriezās no Portugāles. Bet šodien, 16.janvārī, lai īstenotu šī paša ERASMUS+ projekta “The Power of Wisdom” nākošo aktivitāti jeb mobilitāti, Itālijas pilsētā Vasto pie Adrijas jūras ieradās arī pārstāvji no mūsu skolas, lai kopā ar Grieķijas, Itālijas, Lietuvas, Portugāles skolēniem un skolotājiem apgūtu mūsdienīga mācību procesa neatņemamu sastāvdaļu – informāciju tehnoloģiju pielietojumu dažādu mācību stundu norisē. Šoreiz skolu pārstāv apņēmīgas, atsaucīgas un cītīgas meitenes Laura Ozola, Samanta Budreviča un Anete Tralle kopā ar skolotāju Dzintru Upīti un skolas projektu vadītāju, skolotāju Aiju Ziediņu.Diena bija gara un nogurdinoša, bet jau ar daudz iespaidiem. Vispirms 3 stundu lidojums no Rīgas uz Romu un tad vēl 5 stundu brauciens ar autobusu līdz projekta mobilitātes norises vietai. Dažiem lidojums bija pirmais mūžā, bet to vēl iespaidīgāku padarīja saulainais un skaidrais laiks, kas ļāva Zemi vērot no 12 km augstuma! Lidojums pāri kalniem, palmas Romas lidostā, itāļu picas pusdienās un tad Itālijas nesteidzīga vērošana pa autobusa logu… Esam jau visas Vasto viesnīcā, lai atpūstos un pasapņotu par to, kas mūs sagaida šajā noteikti iespaidiem bagātajā nedēļā!