Jauno Līderu vidusskola

Šodien iespēja to izmērīt braucienā uz Neapoli – tieši pāri visai valstij apmēram 150 kilometri. Neapole – tā ir trešā lielākā pilsēta aiz Romas un Milānas, Tirēnas jūras krastā. Pilsēta ir slavena ar savu seno un bagāto vēsturi (pilsēta dibināta 8.gs.p.m.ē.), kultūru un gastronomiju, jo Neapole ir vistiešākā picas dzimtene. Pilsētas apskate, suvenīru veikaliņi, ievērojamas celtnes – tas mums viss ir iekļauts dienas programmā

!Laura: “Neapolē mūs sagaidīja gide, kura mums pastāstīja par vēsturiskiem notikumiem, parādīja daudz vēsturiskas vietas, katoļu baznīcas un svētvietas. Sajūtas grandiozas – skaisti, savdabīgi, iespaidīgi, neatkārtojami!”

Anete: “Pēc pusdienām mēs apskatījām karalisko pili gida pavadībā, mums daudz pastāstīja par karaliskās pils vēsturi un izrādīja visas tās telpas, tā bija ļoti skaista…”.

Par to, kas atstāja lielu iespaidu uz meitenēm, liecināja skolai atsūtītās fotogrāfijas, kurās šoreiz dominēja iespaidīgā pilsētas arhitektūra. Bez vēstures uzzinājām arī daudz interesantus faktus par pilsētu, piem., Anete: “Un vēl šajā pilsētā populārākais vārds ir Diego, jo visā pasaulē slavenais argentīniešu futbolists Diego Maradona no 1984. līdz 1991.gadam spēlēja Neapoles komandā.”

Neapolē pavadījām visu dienu. Laiks bija mainīgs – te lietus, te saule – bet grandiozos iespaidus tas noteikti nesabojāja. Galerijā daži fotomirkļi no Lauras, Anetes, Samantas, mūsu skolotājām, kā arī kopbilde – montāža no itāļu skolotāja Diego foto albuma. Bet bija viss tik aizraujoši, ka dažbrīd aizmirsās, ka Latvijā, mūsu skolā kāds tik ļoti gaida mūsu iespaidus un foto! 😉