Jauno Līderu vidusskola

Skolēni strādā savās grupās, bet skolotājiem – izvērtēšanas un plānošanas sapulce. Laura: “Piektdien mēs strādājam grupās – taisījām video par mūsu kopā pavadījām dienām. Bija ļoti interesanti, daudz runājamies, bijām sastrādājušies, viens otram palīdzējām un vēl iesmējām par dažiem atmiņu mirkļiem. Bija ļoti laba pieredze, kuru bija prieks iegūt!”

Anete: “Šodien mēs komandās veidojām video par projektā pavadītajām dienām, likām kopā bildes no katras dienas (katrai komandai bija iedalīta sava diena par ko veidot video). Bija gan diezgan skumji, jo bija jāatvadās no iegūtajiem draugiem un skolas…”

Samanta: “Šodien grupās veidojām video par pavadītajām dienām Itālijā. Man kā grupas “Charlie” dalībniecei bija jāveido video par Neapoles apskati. Veidot to bija ļoti interesanti un tas deva man jaunas zināšanas par video montēšanu! Brīnišķīgi pavadīta nedēļa!”Mācību procesu vadīja itāļu skolotājs Diego, kura sirdslieta ir fotogrāfēšana un video veidošana. Nodarbību beigās visas dalībskolas ieguva ar 3D printeri izprintētas projekta emblēmas (skat. galeriju). 😉 Nodarbību beigās saņēmām sertifikātus, ar kuriem tad arī visiem bija kopīga fotosesija.

Pusdienās lazanja, cepti tomāti ar desiņām (kā prasījās klāt kartupelītis…!) un tad nedaudz brīvais laiks, lai vēl pastaigātu par viesmīlīgo Vasto, kur paliek mūsu emociju virpuļi no mūsu brīnišķīgās viesošanās Itālijā. Vēl kāds suvenīrs un tad atpūta viesnīcā, lai tad visi kopā dotos uz atvadu vakariņām.