Jauno Līderu vidusskola

Pirmdiena, 14.marts, 2.diena.

Diena iesākās skaisti, jo nekas nav brīnišķīgāks kā dienas sākumā pasniegtas brokastis ar skatu uz saules apspīdētu Akropoli. Pasakaini!

Pēc brokastīm dodamies uz skolu, uz visas nedēļas mācību nodarbību vietu – Agila Dimitriosa vārdā nosaukto ģimnāziju. Mūsu visu tikšanās mērķis ir tieši tāds pats kā iepriekš – “Digitālā pratība un Eiropas valstu kultūras iepazīšana”. Skolā satiekamies visu sadarbības valstu komandas, kuras tie lasītāji, kuri mums cītīgi sekoja līdzi iepriekšējiem ceļojumiem, jau zina – lietuvieši, portugāļi, itāļi, grieķi un mēs, latvieši. Daļa skolotāji jau savā starpā ir pazīstami no iepriekšējām aktivitātēm šajās valstīs, bet skolēni satiekas pirmo reizi. Ir mulsums, nedaudz mūsu ziemeļnieciskā atturība, bet tad, kad esam sadalīti komandās, kas darbosies kopā visas nedēļas garumā, kautrums un nedrošība zūd. Esam gatavi kopīgām aktivitātēm un Grieķijas iepazīšanai!

Dienas skatījums šoreiz fotogalerijā Mārča skatījumā (piedodam kļūdas, jo nav jau laika rakstīt, kad apkārt tik daudz rosības, bet vakarā no noguruma acis krīt ciet).