Jauno Līderu vidusskola

Diena sākās ar Kruonio pirmsskolas izglītības apmeklējumu. Kopā ar mazuļiem dziedājām, gājām rotaļās. Viņiem ļoti patika jauniegūtie lielie draugi, kuri runāja dažādās valodās un ļoti atsaucīgi piedalījās bērnu aktivitātēs.

Guvuši pozitīvas emocijas bērnu dārzā, devāmies uz mums piedāvātajām mācību stundām skolā – krievu (7.klasei), angļu (5.klasei), lietuviešu (2.klasei) valodām un ģeogrāfiju (7.klasei). Arī mēs tikām aktīvi iesaistīti mācību procesā! Pēc mācību stundām bija īpašās nodarbības tikai mums, projekta dalībniekiem, – darbnīca “Kā izmantot lietotni “Miro”?”, kuru vadīja Kruonio ģimnāzijas absolvente.

Pēc skolas pusdienām nākamā ieplānotā aktivitāte – ekskursija uz Lietuvas otru lielāko pilsētu Kauņu, kura šobrīd ir Eiropas kultūras galvaspilsēta. Gides un lietus pavadībā izstaigājām vecpilsētu, apmeklējām iespaidīgākās sakrālās celtnes, kā arī pabijām pie divām nozīmīgākajām Lietuvas upēm – Nemunas un Neris. Ekskursijas noslēgumā izsalkuma un iepirkšanās kāre tika remdēta tirdzniecības centrā “Mega”. Tālāk jau ceļš uz šīs nedēļas mājām, vakara tēja un naktsmiers…