Jauno Līderu vidusskola

Zinību dienā īpašais sveiciens visiem, kas piebiedrojušies mūsu skolēnu kolektīvam! Šo mācību gadu mūsu skolā uzsāka par 26 skolēniem vairāk, salīdzinot ar iepriekšējo mācību gada 1.septembri. Pievienojušies mūsu kolektīvam ir 17 pirmklasnieki, 12 vidusskolēni, katrai pamatskolas klasei šodien ir arī uzdevums – savā kolektīvā draudzīgi pieņemt jauno klasesbiedru!

Arī pedagoģiskajā kolektīvā sveicam savu jauno kolēģi Ingu Bogdānovu, kura vidusskolas klasēm mācīs sportu, bet sākumskolas klašu skolēniem palīdzēs izprast veselīgo dzīvesveidu, vadot viņiem koriģējošo vingrošanu!

Īpašais sveiciens 1.klasei un viņu klases audzinātājai Dacei Zariņai! Zinību dienas ietvaros, protams, pirmais uzdevums ir sava jaunā kolektīva iepazīšana, kura notika vairākos līmeņos – vispirms skolā, tad uz Līgatnes Gaujas upes plosta un tad kopīgā izlēkāšanās Tīklu parkā. Liels un mīļš paldies SIA “PANDE CAFE” par sarūpēto smalko un tik ļoti garšīgo cienastu, ko kopīgi apēdām, baudot Gaujas upes skaistos krastus. Liels paldies SIA “ZEIT HOTEL” par dāvinātajām Tīklu parka atrakcijām! Mums viss ļoti, ļoti patika!

Noteikti te arī būtu tā īstā vieta, lai pieminētu mūsu 9.klašu skolēnus, kuri ar tik izciliem rezultātiem ir beiguši 8.klasi un mēs viņiem visiem novēlam tikpat apņēmīgi turpināt un virzīties uz lielajiem gan saviem, gan skolas mērķiem! Mēs lepojamies ar visiem jums – jūs esat lielisks kolektīvs un paraugs! Paldies klases audzinātājai Evijai Veidei!