Jauno Līderu vidusskola

MĒS LEPOJAMIES! Liels paldies mūsu fizikas skolotājam Sandim Kalējam par to, ka pārstāvēja mūsu skolu un visu tās kolektīvu skolotāju izcilības konkursā “Ekselences balva”!

LU un uzņēmēju rīkotajā konkursā Latvijas skolas bija pieteikušas 190 eksakto mācību priekšmetu skolotājus izcilības balvas saņemšanai.

1.novembrī komisijas izvēlētā Rīgas skolā notika skolotāju-finālistu paraugstundas matemātikā, fizikā, ķīmijā un bioloģijā. Protams, starp labākajiem arī mūsu skolotājs! Prožektoru gaismās, nopietnas komisijas klātbūtnē, nepazīstamu skolēnu ielenkumā no katras jomas 5 labākie skolotāji spraigā finālā cīnījās par izcilākā skolotāja titulu. Te nepietika ar izcilām zināšanām pedagoģijā, psiholoģijā un fizikas mācīšanas metodikā, bet te vēl bija katra skolotāja cīņa ar sevi un ar savām cilvēciskajām vājībām, īpašībām. Kā dzirdējām atsauksmēs – Sanda stunda bija izcila un visus aizrāva! Mēs visi noteikti varam – gan darbinieki, gan skolēni – pierādīt sevi savā varēšanā, vajag tikai sajust vēlmi to darīt, izkāpjot no sava komforta līmeņa, tā tikai attīstot un stiprinot sevi! Paldies, Sandi!

Ekselences balva LU ziņās: https://www.siic.lu.lv/ekselences-balva/

Video sižets TV3 ziņās: https://zinas.tv3.lv/…/labakie-no-labakajiem-latvijas…/