Jauno Līderu vidusskola

Lepojamies!

Šodien svinīgajā skolas pasākumā Līgatnes apvienības pārvaldes pārstāvji pasniedza Cēsu novada domes Goda rakstu “Gada darbinieks” skolotājam Andrim Liniņam.

Skolotājs Andris ir Skolotājs pēc savas dziļākās būtības, viņš ne tikai ļoti apzinīgi veic sava mācību priekšmeta skolotāja ikdienas pienākumus, bet arī neskaita savas darba stundas un ir kopā ar jauniešiem gan priecājoties, gan dusmojoties, gan pamācot, gan uzklausot. Andra mērķis pedagoga darbā ir nesavaldīgā, nemotivētā, blēņu pārņemtā skolēnā ieraudzīt Cilvēku un būt nemanāmi blakus, lai palīdzētu par tādu augt. Viņš uzņemas rūpi un neatlaidīgi strādā ar viņa redzeslokā nonākušā bērna izaugsmi.Andra ikdienas klātbūtne skolā nozīmē stabilitātes un drošības sajūtu. Viņa rāmais miers palīdz risināt neviennozīmīgas un sarežģītas situācijas, tas ir brīnišķīgs atbalsts ne tikai skolēniem, bet arī kolēģiem un skolēnu vecākiem. Andrim ir ļoti svarīga skolas emocionālā vide un visa kolektīva labsajūta tajā.

Brīvdienas viņš velta saviem draugiem – nu jau lielajiem un izaugušajiem, bijušajiem skolēniem, kuri vēl joprojām meklē Andri, lai abpusēji izrunātos un vienkārši pabūtu kopā, izjūtot atbalsta plecu.

Jauno Līderu vidusskolas kolektīvs izsaka savam kolēģim Andrim Liniņam vislielāko pateicību par pašaizliedzīgo atdevi darbā ar jauniešiem, par to, ka viņš ir mums liels atbalsts skolas ikdienas darbā!