Jauno Līderu vidusskola

Karjeras nedēļas ietvaros 16. februārī skolā viesojās Agnese Zeltiņa – aktrise, uzņēmēja un rotu dizainere.

Agnesei ienākot skolā, ikviens varēja sajust viņas pozitīvo enerģiju un dzīvesprieku. Ikvienam tika veltīts silts un draudzīgs acu skatiens un patiess smaids.

Ar aizrautību aktrise diskutēja par katram jaunietim svarīgo – līdera lomu, profesijas izvēli un karjeru.“Viena profesija cilvēka dzīvei ir par maz” – šie Agneses teiktie vārdi vai ikkatram lika aizdomāties par to, ko vēlas sasniegt, iemācīties, apgūt. Un noteikti Agnesei – uzņēmējai varam ticēt, jo viņa no aktrises karjeras virsotnes, gluži kā Fēnikss atdzimstot no pelniem, mums ievērojama jaunā veidolā kā “Soulstones by Agnese Zeltiņa” dibinātāja.

Vēl viena Agneses dzīves šķautne – autore grāmatai “Agnese Zeltiņa. A – Z“. Tas ir atklāts, patiess un godīgs stāsts par Agneses dvēseles līkločiem, dzīvi 5 valstīs un viņas visbūtiskākajām vērtībām alfabētiskā secībā. Priecājamies, ka grāmatu varēsim izlasīt ikviens, jo tā tika uzdāvināta skolas Līderības klases bibliotēkas papildināšanai.

Un noteikti gribas ticēt Agneses teiktajiem vārdiem: “Pasaule pēdējos desmit gados ir attīstījusies tādā ātrumā, ka viennozīmīgi ir skaidrs – mākslīgais intelekts triumfēs. Tomēr ceru, ka cilvēki vēl joprojām mīlēs, ilgosies viens pēc otra un cilvēciskajai saskarsmei vienalga būs milzīga nozīme.”Būsim laipni, atsaucīgi, mācīsimies ne tikai no grāmatām, bet arī no savām kļūdām un, klausot savai sirdsbalsij, sasniegsim jaunus apvāršņus!

Paldies Agnesei Zeltiņai par interesanti pavadīto laiku, jaunām atziņām un iedvesmu ticēt saviem sapņiem!

Paldies skolotājai Evijai par noorganizēto pasākumu!

Paldies #Zeit par atbalstu!