Jauno Līderu vidusskola

Šodiena, 14.marts, ir svētki matemātiķiem (3.14 – datuma pieraksts angļu valodā) – Pī diena, tāpēc mūsu darba diena iesākās ar matemātiskām spēlēm, prāta asināšanu un lauzīšanu. Šo datumu par atzīmējamu ieteica Kalifornijas zinātniskā muzeja darbinieks Lerijs Šo 1988.gadā.

Pēc varenas prāta iesildīšanas tikām iepazīstināti ar šodienas stundas sarakstu visas dienas garumā. Stundas sākas plkst. 8.20. Katra mācību stunda ir 90 (bez starpbrīža) vai 45 minūšu garas. Starpbrīdis ir 15 minūtes, bet pusdienas var ēst 60 minūtes. Zvana signāla nav.

Šodien mācību stundas pavadījām kopā ar citu 9.klasi, kas bija ļoti draudzīga un atsaucīga. Stundu ietvaros iepazīstinājām portugāļus ar Latviju, savukārt, portugāļi mūs – ar Portugāli.

Skolas pusdienās 13.20 ēdām spageti makaronus ar gaļas bumbiņām un dārzeņiem. Tik ļoti prasījās kāda tomātu mercīte, bet nu…. Bija garšīgi!

Pēdējā stunda bija sports, ko pavadījām skolas stadionā, izbaudot silto dienu. Stunda bija ļoti aktīva – spēlējām gan futbolu, gan basketbolu.Dienas beigās sarunas, apmainījāmies ar kontaktiem. Noteikti draudzību ar portugāļiem uzturēsim!

Vakars – skaistā un mierīgā Faro pilsētiņa, kura tā vien vilina pastaigās… 😇