Jauno Līderu vidusskola

🟢 Šodien mēs Jauno Līderu vidusskolā uzsākām jaunu mācību gadu, kas ir arī mūsu skolas 65.jubilejas gads. Gaidiet ziņas par salidojumu pavasarī!

🟢 Skola aug un attīstās. Šogad esam sasnieguši teju 190 skolēnu skaitu. Skolā strādās 25 pedagogi un 11 tehniskie darbinieki. 20 bērni uzsāka pirmklasnieku gaitas.

🟢 Skolas direktore Saiva Vītola atgādināja par izglītības procesā svarīgo vērtību – atbildību. Tās attīstība palīdzēs ceļā uz labiem rezultātiem.

🟢 Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniece Inese Suija-Markova sveica visus Zinību dienā, atgādinot skolas vēstures faktus un novērtējot izglītības nozīmīgumu vietējā kopienā dažādos laikos.

🟢 Līgatnes apvienības pārvaldes vadītāja Līga Medne sveica pirmklasniekus, dāvinot īpašas sporta somas.

🟢 Skolas direktora vietnieks Mārtiņš Šteins atgādināja par prieku un jautrību, ko nepazaudēt mācību procesā un skolas vadības komandas vārdā pateicās visiem – skolēniem, skolotājiem, vecākiem, atbalstītājiem – par laiku, darbiem un atbalstu, ko sniedzat, veidojot Jauno Līderu vidusskolas stāstu!

🟢 Skolotāja Aija Ziediņa tika sveikta ar pašvaldības atzinības rakstu par ieguldījumu ERASMUS+ projektu īstenošanā, nesot skolas vārdu pasaulē.

🟢 Skolas 1.stāvā vēl kādu laiku notiks vērienīgi remonti, kas būs izaicinājums ēdināšanas procesa nodrošināšanā septembra un oktobra mēnesī. Galā tiksim, jo tas viss skaistas nākotnes vārdā.🌞

Lai mums skaists jaunais mācību gads!🌞