Jauno Līderu vidusskola

6.vēstule no Turcijas: Šorīt pārsteigums – pēc vakardienas sarunām par nacionālajiem ēdieniem, skolā mūs jau no rīta cienāja ar dolmu – turku nacionālo ēdienu. Dolma ir vienogulāju lapās ietīta un izsautēta gaļa. Pārsvarā visiem garšoja! 😊Šodienas mācību stundas bija ļoti neikdienišķas un interesantas. Dienas sākumā bija mācību stunda “Dizains un tehnoloģijas”, kur darbojāmies ar 3D printeri. Pēc ļoti aizrautīgās darbošanās mūsu skolas komanda jutās iedvesmota nopietnāk noslogot arī mūsu skolas 3D printeri! No skolas saņēmām jau izdrukātus suvenīrus – atslēgu piekariņus.

Tā kā šodien ir starptautiskā āra izglītības diena, tad otrā dienas daļa tika veltīta Sporta nodarbībām, kuras notika ļoti netipiskā vietā – uz jahtas un jūrā! Ūdens aktivitātes bija ļoti atraktīvas – braucām uz dažādiem līcīšiem, kur pietauvoja jahtu un tad no jahtas lecām iekšā ūdenī! Ūdens bija tik dzidrs! Īpašo atrakciju noorganizēja kapteinis – deva iespēju izbaudīt peldes, kuru ātrums bija vienāds ar jahtas ātrumu! Gāja visādi – vienam jahta brauca par ātru, citam grūti bij noturēties, bet citiem tā bija sajūsmas pilna atrakcija! Vēl redzējām jūras bruņurupuci un lidojošās zivis.

Nogurums vakarā un pārlaimīgā sajūta no dienas piedzīvojumiem garantēti!