Jauno Līderu vidusskola

Šajā mācību gadā jau 15-to gadu 6. – 8. klašu skolēniem ir iespēja piedalīties Ceļu satiksmes drošības direkcijas rīkotajā konkursā “Gribu būt mobils”. Jauno Līderu vidusskolas 7.klases skolnieces – Solvita, Vanesa, Laura, Dana un Natālija izveidoja komandu “Līgatnes Rizzleri” un piedalījās šajā konkursā. Konkurss iesākās ar 3 neklātienes kārtām, kurās attālinātā formātā reizi mēnesī katrai komandas dalībniecei bija jāizpilda tests par dažādiem ar ceļu satiksmes noteikumiem un drošību saistītiem jautājumiem. Valmieras reģionā neklātienes kārtā mūsu 7.klases meiteņu komanda ierindojās 4. vietā un ieguva iespēju piedalīties pusfinālā.

Valmieras reģiona pusfināls norisinājās 15.februārī Cēsu Pilsētas vidusskolā. Pusfinālā piedalījās 10 Valmieras reģiona labākās komandas. Pusfinālā bija jāizpilda 3 uzdevumi par ceļu satiksmes noteikumiem un drošību, kā arī jāprezentē mājas darbs “Satiksmes drošības kalendārs 2024./2025.mācību gadam”. Šoreiz 7.klases komanda izbaudīja piedalīšanās prieku, kā arī saņēma atzinības rakstu un nelielu balvu – spēli par ceļa zīmēm.

Paldies meiteņu vecākiem par atbalstu neklātienes kārtu norisēs!Paldies klases audzinātājai Gundegai par jaukajām dāvanam komandai – vienādus T-krekliņus, motivēšanu un atbalstu visās konkursa kārtās!