Jauno Līderu vidusskolas skolēnu pašpārvaldes projekta “Atbalsts izglītības iestāžu pašpārvalžu attīstībai programmas “Kontakts” iniciatīvu projektu īstenošanai” ietvaros 12. novembrī pašpārvaldes aktīvisti savās jaunajās telpās tikās ar iluzionistu Edžu.
Sagatavojot projektu, Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki paredzēja tikšanos ar personības izaugsmes treneri, tomēr skolēni lēma šo tikšanos noorganizēt ar kādas neparastas, netipiskas, interesi raisošas profesijas pārstāvi. Skolēnu izvēle bija par labu iluzionistam Edžum!
Tikšanās laikā skolēni varēja vērot nelielu iluzionista šovu, līdzdarboties tajā. Pēc šova, sarunas laikā ar iluzionistu, skolēni guva atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, piem.,- Cik bieži iluzionists trenējas? Kā tiek izgudroti jauni triki? Kuri triki ir vissarežģītākie? No kāda vecuma var sākt trenēties? Vai par iluzionistu var mācīties kādā skolā? Kā tiek pie Ginesa rekorda?,- undaudziem citiem jautājumiem. Visas tikšanās laikā skolēni pārliecinājās par to, ka, ja cilvēks dara to, kas viņam ļoti patīk un interesē, tad viss ir iespējams un jebkuri šķēršli pārvarami.
Skolēnu pašpārvaldes dalībnieki pēc tikšanās patiesi jutās pozitīvi iedvesmoti un uzlādēti un ar lielāku entuziasmu un degsmi tagad iesaistās skolas ikdienas dzīves pilnveidošanā. Jāteic, ka šī tikšanās ir raisījusi interesi par skolēnu pašpārvaldes darbu arī skolēnos, kuri līdz šim pašpārvaldē nebija darbojušies, rezultātā – pašpārvaldei ir pievienojušies jauni dalībnieki!
Informāciju sagatavoja: Anete Gulbe
Paldies iluzionistam Edžum par atsaucību dalībai šajā pasākumā!